Gå til innhold

Espa bolleland åpningstider påsken.


*Magnus*

Anbefalte innlegg

Annonse

mobile999 skrev (32 minutter siden):

De har åpent hele tiden og du må seriøst revurdere verdiene dine når du skal kjøre langtur for å kjøpe boller.

Hvem er du til å fortelle han at verdiene hans er feil fordi han har lyst på boller?

Har du lyst på boller, så kjøp boller. Er det verdt veldig lang tur, ikke helt sikker.

Lenke til kommentar

Hehe, jeg pleier som regel å ta meg en langtur hver påske, med unntak av i fjor (og meldt meget pent vær i morgen), og denne gang går den sørover.

Så da tenkte jeg å ta turen til bolleland, ikke fordi jeg nødvendigivis «må ha» boller, men har hatt lyst å teste de en god stund, så da blir turen dit denne gang. Er de overvurdert, ja, da blir det en fin biltur i pent påskevær 😊

Lenke til kommentar
  • 2 uker senere...
mobile999 skrev (På 27.4.2022 den 2.40):

Hvordan smakte bollene?

Kjøpte 6 av alle typene. Rosinkongen var helt rå! (Hadde jo alt på!),  den andre med vaniljekrem var også veldig god. Resten var grei/ok. Skulle jeg gjort det igjen så hadde alle blitt rosinkongen, for den syntes både samboeren og jeg var best. 
 

Kjører jeg forbi en annen gang så blir det et pitstop innom, men er veldig sjeldent i «oslo strøket», så blir vel ikke på en stund statistisk sett.

Lenke til kommentar

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...