Gå til innhold
Trenger du hjelp med PCen? Still spørsmål her! ×

Ingen ting funker lenger!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ingen programmer åpner seg lenger det komme bare Åpne i:

Så skjer det ikke mer. Har tatt et print screen men det kan jeg ikke bruke for jeg får ikke åpna paint heller. Hva er galt nå går snart pcen i veggen!!!!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hvis du har mistet alt håp så kan du reinstalere hele pcen til produktny hvis du har viktige dokumenter som du må ha så må du ta det over på en usb eller hardisk og hvis ikke det funker så veit ikke jeg :tease:

Skrevet

Får vell gjøre det da:/

hvis det da ikke funker er det eneste du kan gjøre og sende den inn til reprasjon

og det kan bli dyrt... så da kan det like greit og kjøpe ny jeg sendte iinn min gamle HP bærbar med ødelagt skjerm og de skulle ha 6000,- for å fikse det og jeg betalte 6299,- ny så da brukte jeg 1000kr som de skulle ha bare for å sjekke hva som var feil! nå har jeg en asus og er storfornøyd med den:D

Skrevet (endret)

Tviler noen av oss kan lese tanker noe særlig. Sjekk ut denne posten her, så kanskje vi får nok info til å gjette riktig istedenfor å gjette i vei. :)

 

Kan være alt fra feil i Windows, malware, harddisk som snart ryker, brukerfeil, osv osv osv. Skal jammen ikke være lett. :p

Endret av Lednar

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...