Gå til innhold

hvordan skjerm får jeg best kvalitet ?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

har er dell bærbar. vet ikke navnet..

 

tenkte på om det er bedre å bruke skjermen som sitter fast eller bruke en løst skjerm.

 

løse skjerme e mye støre men kommer det å være like bra bilde kvalitet..

Endret av tirpiz
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)
Kommer an på hvor bra den eksterne skjermen er og hva slags kabel du må bruke til å overføre bildet med. Har du HDMI-utgang? DVI? VGA?

 

vanlig standar kabel.

 

har en LCD-skjerm

Endret av tirpiz
Skrevet

Vanlig standard HDMI-kabel, DVI-kabel eller VGA-kabel?

 

HDMI og DVI kabel gir veldig bra bilde på TV`en, men DVI-kabel kan ikke overføre lyd. Se hva slags utgang du har på laptopen for å finne ut hva du kan bruke.

Skrevet

Hei!

 

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...