Gå til innhold

All aktivitet

Denne strømmen auto-oppdateres

  1. Siste time
  2. Mor ville ikke ha han nei ☹️ operert ja det var den Hvite og svarte? Det var veldig trist at hun avviste han de tok seg ikke av han nei det burde de gjort syns jeg 💔❤️😻
  3. Nå over til noe annet; jeg husket veldig godt de grufulle brannbombeangrepene på migranthjem i Tyskland i 1992-1993, dette var en katastrofe for antimigrasjonskreftene som ble brakt i vanære og skam over hele Vest-Europa slik at det deretter ikke var noe nevneverdig motstand mot innvandringsbølgene som skjøt fart i 2004 etter invasjonen av Irak. Pøbel og voldsmenn angrep folk under meget avskyelige omstendigheter med mange dødsofre i både Øst-Tyskland og Vest-Tyskland som nylig hadde forente seg sammen, og flere tusener uskyldige hadde blitt terroriserte av folk som brakt vanære og skjensel over det tyske folket - og deretter resten av Vest-Europa. Dette var så kraftig at de første større motsetningene først kom under Innvandringsinvasjonen i 2015 da tyrkerne åpnet grensene for syriske og irakiske migranter. Det tok tjue år å komme seg over skammen. Dette kan gjentar seg. For i Belfast har det brutt ut opptøyer som raskt gli over i rene pogromer da flere hundre menn angrep migranthjem, som har fulgt til at det kalles inn politi fra alle kanter og en stund var det seriøst vurdert å sette inn militære med skarpladde våpen. Det var kastet brannbomber på hjem hvor familier og migrantfolk hadde oppholdt seg i. Dette var hendt etter Egon Musk inn ut på eteren og oppmuntre til "protester", uten å fatte at det sette mange liv i fare og kan sjokkere offentligheten som etter brannbombeangrepene som fulgt til taushet i 1993-2015. Saken omkring dette er helt presist det samme som med drapet på Nowak, farlige agenter kapret en voldsepisode for å presse for hets og motsetninger mot innvandrerfolk uten at disse var skyldig. Denne gangen er det omkring en sudansk asylsøker som forsøkt å drepe en tilfeldig mann, han ble anholdt av folk som reagert raskt på overfallet og siden ført i arrest av politiet den 8. juni. Offeret som var en døv mann, var stukket flere ganger i ansiktet før overfallsmannen prøvd å kjøre kniven over strupen på ham da forbipassende grepet inn. Offeret er på sykehuset med kritiske skader. Det kom fram at asylsøkeren hadde vært i Frankrike under suspekte omstendigheter, muligens som med Marseilles-lastebilterroristen. Terroristen fra Marseilles var "rekruttert" og hjernevasket av islamister ved å ta fordel av hans hverdagslivsproblemer som fremmede i et utenlandsk land, det samme kan ha hendt sudaneren. Men i den 9. juni hadde rundt 400 maskerte menn marsjert nedover gatene i Belfast som en russisk mitting fra Donbass i 2014 for å spre terror mot alle tilfeldige folk med fremmed utseende, og angrep migranthjem og kjøretøyer brukt av migranter med brannbomber samtidig som det kom drapstrusler og retorikk som hentet rett fra nazisttiden. Politiet mistet kontrollen, det røyket fra byen Belfast, og urolighetene fortsatte langt inn i natta. Dette kan ikke tolereres, spesielt av innvandringsmotstandere som kan bli satt i vanære PÅ NYTT - og dette må ikke få skje.
  4. Fin og god natt 🥱🥱💤💤😴😴
  5. Kaffe, twist og nøtter.
  6. Det samme sa man om så mange menn - Lenin, Hitler, Pol Pot, Mao, Trump -
  7. Jeg er helt enig🥰🥰🥰🥰
  8. Det kan være sant, det meldes at det iranske droneflyet kollidert med Apache kamphelikopteret som kan ha vært i ferd med å angripe det som sett flere ganger før. Ennå vil ikke Hegseth og andre lytte på det, mens Trump bare mer og mer gjøre seg til latter for en samlet verden som innser at det går meget galt. Helikopterbesetningen ble berget av en dronebåt. Hvis iranerne hadde ønsket å latterliggjøre amerikanerne, har de lykte med det i de siste 48 timer. Alle ser nå at det er en IDIOT som sitter i det hvite huset.
  9. Vi synes at dette er en nydelig pusekatt.😻😻
  10. 20260610_010213.mp4
  11. Banner N-4K0 for vi gratulerer også SprengeMobil.
  12. Vi ønsker dere alle sammen en fin og god natt.🥱🥱💤💤😴😴
  13. MR SPEED og N-4K0 er nede på havnen, og vi serverer nattmat.😋😋
  14. Vi tar patent på luftpastiller.
  15. Har du noe med plast i??
  16. Nå er ikke jeg veldig aktiv, men kikker innom stort sett hver dag. Ser ikke helt at det skulle være noe utfording å ha 10 poster om dagen. De fleste har vel 3-6 timer skjermtid på mobilen hver dag. Sikkert 50% av dette er doomscrolling uten mål og mening. Rekker rimelig mange foruminnlegg prioriterer forum foran mobil.
  17. Vi har drukket Vann nå.💧💧
  18. Vi ønsker dere alle sammen en god og fin natt.🥱🥱💤💤😴😴
  1. Last inn mer aktivitet
×
×
  • Opprett ny...